POLOTOVARY  EUROOKEN  68 a 78

.

Polotovar obsahuje : vyfrézovaný a slepený rám a křídlo, zasklívací lišty, rámovou a křídlovou okapnici s koncovkami. Dále můžeme dodat těsnění,kování a sklo.U polotovaru 68 je standartně jedno hlavní těsnění, lze vyfrézovat i druhé přídavné těsnění - viz. řez 68.

.

Termín dodání :

* smrk cink 68 a 78 = 3 týdny od připsání zálohy (50%)na náš účet 

* smrk fix 68 a  78 = 3-4 týdny dtto

V případě vytíženosti budete dopředu informováni o termínu dodání.

.

Způsob platby : 50 % záloha , doplatek v hotovosti při převzetí

.

Použité dřeviny :  smrk, borovice, meranti případně jiné

.

ZDARMA :  - doprava u objednávek nad 15 m2

                    (při objednávce bez skla)

                  - vyvrtání otvorů na panty a kliku

                  - zabalení do bublinkové a streč folie

                  - vyspravení případných smolniček

                  - klapačka u dvoukřídlého okna

.

Kování :  celoobvodové s mikroventilací, klikou, krytkami pantů v barvě kliky. U balkonových dveří protiprůvanová pojistka a madélko.Pojistka proti vypáčení křídla - ZVÝŠENÁ BEZPEČNOST

.

Doprava : polotovary zasíláme zásilkovou službou, při objednávce nad 15 m2 platíme dopravu my, při nižší objednávce zákazník. Řádově se jedná o stokoruny, 1 m2 polotovaru = 10 kg.U objednávek se sklem je doprava dle dohody - více na tel 737883380.

.

Chcete-li znát cenu polotovaru zašlete rozměry a členění oken na fax nebo email, my Vám obratem zašleme přesnou cenu polotovaru. 

.

Dodáváme také polotovary vchodových dveří, které Vám můžeme nabídnout včetně bezpečnostního kování, bezpečnostní kliky a pantů.

.

Od 1.2.2010 mají výrobci oken povinnost své výrobky označovat značkou CE. Naše firma Vám může nabídnout řešení tohoto problému. Máte-li zájem vyrábět eurookna se značkou CE, kontaktujte nás na telefonu 737883380 nebo emailu p.grubner@seznam.cz.

.

Jste časově vytíženi tak, že ani polotovary eurooken a vchodových dveří pro Vás nejsou řešením? Přesto nechcete o zákazníka přijít a posílat ho ke konkurenci a připravit se tím o zisk ? Využijte naší nabídky na DODÁVKU KOMPLETNÍCH EUROOKEN A VCHODOVÝCH DVEŘÍ ZA VELICE PŘÍZNIVÉ CENY. Zatím co Vy se budete věnovat výrobě svých výrobků, tak naše firma pro Vás vyrobí eurookna a vch.dveře, aniž by jste na této výrobě strávili minutu svého drahocenného času. Rozšíříte tím své portfolio výrobků a navýšíte zisk své firmy. Výrobky dovezeme až k Vám a za bezchybnou přepravu ručíme. Neváhejte nás kontaktovat.

.

Orientační ceník polotovarů:

- u profilu IV68 je naceněno dvojsklo U=1,1

- u profilu IV78 je naceněno trojsklo U=0,7