POLOTOVARY  EUROOKEN  68 a 78


Polotovar obsahuje : vyfrézovaný a slepený rám a křídlo, zasklívací lišty, rámovou a křídlovou okapnici s koncovkami. Okapnice dodáváme v odstínech - tmavý bronz,stříbrná a bílá. Dále můžeme dodat těsnění ( hnědé,bílé ) ,kování a sklo.U polotovaru 68 je standardně jedno hlavní těsnění, u polotovaru 78 jsou těsnění dvě - hlavní a přídavné.

Termín dodání :

* smrk cink 68 a 78 = 4 týdny od připsání zálohy (50%)na náš účet 

* smrk fix 68 a  78 = 4 týdny dtto

V případě vytíženosti budete dopředu informováni o termínu dodání.


Způsob platby : 50 % záloha , doplatek v hotovosti při převzetí

Použité dřeviny :  smrk, borovice, meranti, případně jiné

ZDARMA :  - DOPRAVA u objednávek nad 15 m2

                    (při objednávce bez skla)

                  - vyvrtání otvorů na panty a kliku

                  - zabalení do bublinkové a streč folie

                  - vyspravení případných smolniček

                  - klapačka u dvoukřídlého okna

Kování :  celoobvodové s mikroventilací, klikou, krytkami pantů v barvě kliky. U balkonových dveří protiprůvanová pojistka a madélko. Pojistka proti vypáčení křídla - ZVÝŠENÁ BEZPEČNOST. Odstíny klik a krytek pantů - bronz, bílá,stříbrná,zlatá, případně jiné.


Doprava : polotovary zasíláme zásilkovou službou, při objednávce nad 15 m2 platíme dopravu my, při nižší objednávce zákazník. Řádově se jedná o stokoruny, 1 m2 polotovaru = 10 kg.U objednávek se sklem je doprava dle dohody - více na tel 737883380.

Chcete-li znát cenu polotovaru zašlete rozměry a členění oken na email, my Vám obratem zašleme přesnou cenu polotovaru. 

Dodáváme také polotovary vchodových dveří, které Vám můžeme nabídnout včetně bezpečnostního kování, bezpečnostní kliky a pantů.

Od 1.2.2010 mají výrobci oken povinnost své výrobky označovat značkou CE. Naše firma Vám může nabídnout řešení tohoto problému. Máte-li zájem vyrábět eurookna se značkou CE, kontaktujte nás na telefonu 737883380 nebo emailu p.grubner@seznam.cz.